Petak, 19. Oktobar 2018.
  • :
  • :

Prva liga FBiH, 26.kolo: Poraz Rudara od lidera, remi Bosne protiv Zvijezde

Veoma je uzbudljivo bilo danas na terenima Prve lige Federacije BiH. Odigrano je sedam susreta 26. kola Prve lige FBiH, a lider Sloga je gostovala u Rudaru iz Kaknja te slavila sa minimalnih 1:0.

U prvom poluvremenu Rudar je imao nešto više od igre, Kobilica i Čehajić su zaprijetili gostima, a pred sami kraj prvog poluvremena i Sloga je imala dobru priliku, međutim istakao se golman Rudara Jovanović.

U 50. minuti velika šansa za Rudar, al Bajro Spahić nije bio precizan. U nastavku smo gledali miran meč, bez puno prilika, a pred sami kraj Sloga dolazi do vodstva i vrijedne pobjede. Strijelac je bio Jazvin.

U Visokom smo vidjeli pobjedu bodova. Zvijezda je na samom startu povela pogotkom Cvijanovića, a uzvratio je sa 11 metara Cana.

Do kraja su mreže mirovale i ostalo je 1:1.