Search
Ponedjeljak, 24. Septembar 2018.
  • :
  • :

Kengur Kup 2018 u Zenici: Raspored po grupama, terenima i terminima

„Kengur kup“ će u Zenici okupiti oko 600 učesnika iz pet zemalja regije – „Kengur kup“ će u Zenici okupiti oko 600 učesnika iz pet zemalja regije – Dvadeseto izdanje košarkaškog turnira za mlade “Kengur kup” okupit će ovog vikenda u Zenici više od 600 učesnika iz pet zemalja regije: Slovenije, Hrvatske, Mađarske, Srbije i BiH, od čega je oko 550 igrača i igračica starosti od 11 do 18 godina.

Tokom trodnevnog turnira, koji počinje danas u 14 sati, bit će odigrana 81 utakmica u šest kategorija, od čega četiri u kategorije dječaka (predpioniri, pioniri, kadeti i juniori) te dvije u kategoriji djevojčica (pionirke i kadetkinje). Naravno, najviše klubova-učesnika je iz BiH – 11, koji će se predstaviti s 27, od ukupno 50 ekipa, koliko će ih igrati u svih šest kategorija.

  1. KENGUR KUP 2018 – RASPORED UTAKMICA

PETAK, 24. AUGUST

Satnica Arena 1 Arena 2 Arena 3
14,00 – 15,20 JUNIORI (A grupa – 1. kolo) 01KENGUR – VITEZ KADETI (četvrtfinale 2) 17OSIJEK – KAKANJ PREDPIONIRI (četvrtfinale 2) 49VITEZ – KAKANJ
15,20 – 16,40 JUNIORI (A grupa – 1. kolo) 02OSIJEK – KAKANJ KADETI (četvrtfinale 1) 18KENGUR – LAROSA PIONIRKE (A grupa – 1 kolo) 61KENGUR – ŠIBENIK
16,40 – 18,00 JUNIORI (B grupa – 1. kolo) 03ŽELJO 1971 – ZTE KADETI (četvrtfinale 3) 19PVSK – B. MARIBOR PREDPIONIRI (četvrtfinale 3) 51ZTE „A“ – VOGOŠĆA
18,00 – 19,20 JUNIORI (B grupa – 1. kolo) 04ČELIK – LAZAREVAC PIONIRI (D grupa – 1. kolo) 29ZTE „A“ – VUKOVI PIONIRKE (B grupa – 1 kolo) 62LAVOVI B. – AMFORA
19,20 – 20,40 PIONIRI (B grupa – 1. kolo) 30OSIJEK – AMFORA PIONIRI (C grupa – 1. kolo) 32MARIBOR – ABECEDA PIONIRI (A grupa – 1. kolo) 31KENGUR – ZTE „B“

  

Satnica Škola „Musa Ćazim Ćatić“
16,00 – 17,20 PREDPIONIRI(četvrtfinale 1) 50KENGUR – ZTE „B“
17,20 – 18,40 PREDPIONIRI (četvrtfinale 4) 52B. MARIBOR – VUKOVI

 SUBOTA, 25. AUGUST 

Satnica Dvorana KŠC Dvorana Bilmišće
09,00 – 10,20 KADETKINJE  (1. kolo) 73KENGUR – BERSELLUM T. PREDPIONIRI (za 5 – 8. mjesta) 53poraženi 1 – 2
10,20 – 11,40 PIONIRKE (A grupa – 2 kolo) 63KENGUR – LJUBUŠKI    PREDPIONIRI (polufinale) 54pobjednici 3 – 4
11,40 – 13,00 KADETKINJE (1. kolo) 74KONJIC – STAR F. PREDPIONIRI (za 5 – 8. mjesta) 55poraženi 3 – 4
13,00 -14,20 PIONIRKE (B grupa 2. kolo) 64RAGUSA – LAVOVI B. PREDPIONIRI (polufinale) 56pobjednici 1 – 2
14,20 – 15,40 PIONIRKE (A grupa 3. kolo) 65ŠIBENIK – LJUBUŠKI KADETKINJE (2. kolo) 75STAR F. – BERSELLUM T.
15,40 – 17,00 PIONIRKE (B grupa 3. kolo) 66RAGUSA – AMFORA      KADETKINJE  (2. kolo) 76KENGUR – KONJIC
17,00 – 18,20  67  77 
18,20 – 19,40  68  78 

KENGUR KUP 2018 – RASPORED UTAKMICA

SUBOTA, 25. AUGUST

Satnica ARENA 1 ARENA 2 ARENA 3
09,00 – 10,20 JUNIORI (grupa A) 05KENGUR – OSIJEK KADETI (za 5 – 8. mjesta) 20Poraženi 1 – 2 PIONIRI (grupa D – 1. kolo) 33ZTE – KAKANJ
10,20 – 11,40 JUNIORI (grupa A) 06KAKANJ – VITEZ KADETI (polufinale) 21Pobjednici 1 – 2 PIONIRI (grupa A – 1. kolo) 34ZTE „B“ – VITEZ
11,40 – 13,00 JUNIORI (grupa B) 07ČELIK – ŽELJO 1971 KADETI(četvrtfinale 4) 22ZTE – KONJIC  
13,00 -14,20 JUNIORI (grupa B) 08LAZAREVAC – ZTE   PIONIRI (grupa B – 1. kolo) 35OSIJEK – KONJIC
14,20 – 15,40 JUNIORI (grupa A) 09KENGUR – KAKANJ   PIONIRI (grupa C – 2. kolo) 37ABECEDA – ČELIK
15,40 – 17,00 JUNIORI (grupa A) 10VITEZ – OSIJEK PIONIRI (grupa D – 3. kolo) 36KAKANJ – VUKOVI PIONIRI (grupa A – 3. kolo) 38KENGUR – VITEZ
17,00 – 18,20 JUNIORI (grupa B) 11ČELIK – ZTE KADETI (za 5 – 8. mjesta) 23poraženi 3 – 4 PIONIRI (grupa B – 3. kolo) 39AMFORA – KONJIC
18,20 – 19,40 JUNIORI (GRUPA B) 12ŽELJO 1971 – LAZAREVAC KADETI (polufinale) 24pobjednici 3 – 4 PIONIRI (grupa C – 3. kolo) 40MARIBOR – ČELIK

 

KENGUR KUP 2018 – RASPORED UTAKMICA

 NEDJELJA, 26. AUGUST 

Satnica ARENA 1 ARENA 2 ARENA 3 BILMIŠĆE M.Ć. ĆATIĆ
08,30 – 09,50 PREDPIONIRIFINALE PIONIRI polufinale1C – 1D PIONIRI polufinale1A – 1B KADETIza 7. mjesto PIONIRIza 9. mjesto
09,50 – 11,10 KADETIFINALE PIONIRKEFINALE JUNIORIza 7. mjesto KADETIza 5. mjesto PIONIRIza 9. mjesto
11,10 – 12,30 KADETKINJE (3. Kolo)KENGUR – STAR F. JUNIORIza 3. mjesto JUNIORIza 5. mjesto PIONIRIza 5. mjesto PREDPIONIRIza 7. mjesto
12,30 -13,50 PIONIRIFINALE PIONIRIza 3. mjesto KADETIza 3. mjesto PIONIRIza 5. mjesto PREDPIONIRIza 5. mjesto
13,50-15,10    

 

Satnica KŠC
08,30 – 09,50 PIONIRKEza 5. mjesto
09,50 – 11,10 PIONIRKEza 3. mjesto
11,10 – 12,30 KADETKINJE (3. kolo)KONJIC – BERSELLUM T.
12,30 -13,50 PREDPIONIRIza 3. mjesto
13,50-15,00  

 

Satnica ARENACENTRALNI TEREN
14,00 – 15,30 JUNIORIFINALE

PROGLAŠENJE POBJEDNIKA, GRADSKA ARENA „Husejin Smajlović“ ZENICA NEDJELJA, 26. AUGUST u 15,30 SATI

KENGUR KUP 2018

UČESNICI PO KATEGORIJAMA

Juniori (2000/01)                          Kadeti (2002/03)

Kengur            Zenica (BiH)                            Kengur Zenica (BiH)

Vitez (BiH)                                                      Larosa Osijek (Hrvatska)

Osijek (Hrvatska)                                           Kakanj (BiH)

Kakanj (BiH)                                                   Osijek (Hrvatska)

Čelik Zenica (BiH)                                          PVSK Panthers Pecs (Mađarska)

Željo 1971 Bihać (BiH)                                   Branik Maribor (Slovenija)

Lazarevac (Srbija)                                          ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)

ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)                                  Konjic (BiH)

Pioniri (2004/05)                          Predpioniri (2006/07)

Kengur Zenica (BiH)                                      Kengur Zenica (BiH)

ZTE „B“ Zalaegerszeg (Mađarska)                ZTE „B“ Zalaegerszeg (Mađarska)

Vitez (BiH)                                                     Vitez (BiH)

Osijek  (Hrvatska)                                           Kakanj (BiH)

Konjic  (BiH)                                                   ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)

Amfora Makarska (Hrvatska)                                    Vogošća (BiH)

Branik Maribor (Slovenija)                            Branik Maribor (Slovenija)

Abeceda (BiH)                                                            Vukovi Zenica (BiH)

Čelik Zenica (BiH)

ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)

Vukovi Zenica (BiH)

Kakanj (BiH)

Pionirke (2004/05)                       Kadetkinje (2002/03)

Kengur            Zenica (BiH)                                       Kengur Zenica (BiH)

Amfora Makarska (Hvatska)                         Star Fojnica (BiH)

Lavovi Brčko (BiH)                                            Bersellum (BiH)

Ljubuški (BiH)                                                  Konjic (BiH)

Šibenik            (Hrvatska)

Ragusa Dubrovnik (Hrvatska)

JUNIORI (2000/01)                      

Grupa A               Kengur Zenica (BiH)                      Grupa B               Čelik Zenica (BiH)

Vitez (BiH)                                                                        Željo 1971 Bihać (BiH)

Osijek (Hrvatska)                                                           Lazarevac (Srbija)

Kakanj  (BiH)                                                                    ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)

Petak, 24. august

14,00     Arena 1                Kengur                                 – Vitez                  (grupa A)                            01

15,20     Arena 1                Osijek                   – Kakanj               (grupa A)                            02

16,40     Arena 1                                Željo 1971           – ZTE                      (grupa B)                            03

18,00     Arena 1                                Čelik                      – Lazarevac         (grupa B)                            04

Subota, 25. august

09,00     Arena 1                                Kengur                                 – Osijek                (grupa A)                            05

10,20     Arena 1                                Kakanj                  – Vitez                  (grupa A)                            06

11,40     Arena 1                                Čelik                      – Željo                   (grupa B)                            07

13,00     Arena 1                                Lazarevac            – ZTE                      (grupa B)                            08

14,20     Arena 1                                Kengur                                 – Kakanj               (grupa A)                            09

15,40     Arena 1                                Vitez                     – Osijek                (grupa A)                            10

17,00     Arena 1                                Čelik                      – ZTE                      (grupa B)                            11

18,20     Arena 1                                Željo                     – Lazarevac         (grupa B)                            12

Nedjelja, 26. august

Za 7. mjesto                                                                                                                                    13

Za 5. mjesto                                                                                                                                    14

Za 3. mjesto                                                                                                                                    15

FINALE                                                                                                                                              16

KADETI (2002/03)

 Petak, 24. august

14,00     Arena 2                                Kakanj                                  – Osijek                (četvrtfinale 2)                 17

15,20     Arena 2                                Kengur                                 – Larosa                                (četvrtfinale 1)                 18

16,40     Arena 2                                PVSK                     – B. Maribor       (četvrtfinale 3)                 19

 Subota, 25. august

09,00     Arena 2                                za 5 – 8. mjesto                                 (poraženi 1 – 2)                 20

10,40     Arena 2                                polufinale                                          (pobjednici 1 – 2)             21

11,40     Arena 2                                ZTE                        – Konjic                 (četvrtfinale4)                  22

17,00     Arena 2                                za 5 – 8. mjesto                                 (poraženi 3 – 4)                 23

18,20     Arena 2                                polufinale                                          (pobjednici 3 – 4)             24

Nedjelja, 26. august

Za 7. mjesto                                                                                                                                    25

Za 5. mjesto                                                                                                                                    26

Za 3. mjesto                                                                                                                                    27

FINALE                                                                                                                                              28

PIONIRI (2004/05)

 Grupa A                                                         Grupa B

Kengur Zenica (BiH)                                                   Osijek  (Hrvatska)

ZTE „B“ Zalaegerszeg (Mađarska)                    Konjic  (BiH)

Vitez (BiH)                                                                       Amfora Makarska (Hrvatska)

Grupa C                                                         Grupa D

Branik Maribor (Slovenija)                                     ZTE Zalaegerszeg (Mađarska)

Abeceda (BiH)                                                                               Vukovi Zenica (BiH)

Čelik Zenica (BiH)                                          Kakanj (BiH)

Petak, 24. august

18,00   Arena 2           ZTE                  – Vukovi           (grupa D – 1. kolo)      29

19,20   Arena 1           Osijek              – Amfora         (grupa B – 1. kolo)      30

19,20   Arena 3           Kengur            – ZTE „B“         (grupa A – 1. Kolo)      31

19,20   Arena 2           B. Maribor      – Abeceda       (grupa C – 1. kolo)      32

 

Subota, 25. august 

09,00   Arena 3           ZTE                  – Kakanj           (grupa D – 2. kolo)      33

10,20   Arena 3           ZTE „B“           – Vitez             (grupa A – 2. kolo)      34

13,00   Arena 3           Osijek              – Konjic            (grupa B – 1. kolo)      35

15,40   Arena 2           Kakanj             – Vukovi           (grupa D – 3. kolo)      36

14,20   Arena 3           Abeceda          – Čelik             (grupa C-2. kolo)        37

15,40   Arena 3           Kengur                        – Vitez             (grupa A – 3. kolo)      38

17,00   Arena 3           Amfora           – Konjic            (grupa B – 3. kolo)      39

18,20   Arena 3           B. Maribor      – Čelik             (grupa C – 3. kolo)      40

Nedjelja, 26. august

Polufinale                                                                                                     41

Polufinale                                                                                                     42

Za 9. mjesto                                                                                                  43

Za 9. mjesto                                                                                                  44

Za 5. mjesto                                                                                                  45

Za 5. mjesto                                                                                                  46

Za 3.mjesto                                                                                                   47

FINALE                                                                                                          48

PREDPIONIRI (2006/07)

Petak, 24. august

14,00   Arena 3           Vitez                – Kakanj           (četvrtfinale 2)           49

16,00   Škola MĆĆ      Kengur            – ZTE „B“         (četvrtfinale 1)           50

16,40   Arena 3           ZTE                  – Vogošća        (četvrtfinale 3)           51

17,20   Škola MĆĆ      B. Maribor      – Vukovi           (četvrtfinale 4)           52

 

Subota 25. august

09,00   Bilmišće          za 5 – 8. mjesta                      (poraženi 1 – 2)           53

10,20   Bilmišće          polufinale                               (pobjednici 3 – 4)        54

11,40   Bilmišće          za 5 – 8. mjesta                      (poraženi 3 – 4)           55

13,00   Bilmišće          polufinale                               (pobjednici 1 – 2)        56

 

Nedjelja, 26. august

Za 7. mjesto                                                                                                  57

Za 5. mjesto                                                                                                  58

Za 3. mjesto                                                                                                  59

FINALE                                                                                                          60

PIONIRKE (2004/05) 

 Grupa A                                         Grupa B

Kengur (BiH)                                                   Lavovi B. (BiH)

Šibenik (Hrvatska)                                         Amfora (Hrvatska)

Ljubuški (BiH)                                             Ragusa D. (Hrvatska)

Petak, 24. august

15,20   Arena 3           Šibenik            – Kengur          (grupa A – 1. kolo)      61

18,00   Arena 3           Lavovi             – Amfora         (grupa B – 1. kolo)      62

 Subota, 25. august

10,20   KŠC                  Kengur                        – Ljubuški        (grupa A – 2.kolo)       63

13,00   KŠC                  Ragusa                        – Lavovi             (grupa B – 2. kolo)    64

14,20   KŠC                  Ljubuški           – Šibenik          (grupa A – 3.kolo)       65

15,40   KŠC                  Ragusa                        – Amfora         (grupa B – 3. kolo)      66

17,00   KŠC                                                                                                            67

18,20   KŠC                                                                                                            68

Nedjelja, 26. august                                                                           69

Za 5. mjesto                                                                                                  70

Za 3. mjesto                                                                                                  71

FINALE                                                                                                          72

KADETKINJE (2002/03)

Liga sistem (3.kola)                          

Kengur Zenica (BiH)

Star Fojnica (BiH)

Bersellum (BiH)

Konjic (BiH)

Subota, 25. august

09,00   KŠC                  Kengur            – Bersellum T. ( 1. kolo)         73

11,40   KŠC                  Konjic              – Star F.           ( 1. kolo)         74

14:20   Bilmišće          Star F.             – Bersellum     ( 2. kolo)         75

15:40   Bilmišće          Kengur                        – Konjic            ( 2. kolo)         76

17:00   Bilmišće                                                                                              77

18:20   Bilmišće                                                                                        78

Nedjelja, 26. august

11,10  Arena 1           Kengur                        – Star F.           (3. kolo)          79

11,10  KŠC                   Konjic                         – Bersellum T.  (3.kolo)          80




Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *