Srijeda, 20. Juni 2018.
  • :
  • :

Juniori Čelika na Kamberovića polju minimalno poraženi od Zvijezde-09

Fudbaleri Zvijezde-09 danas su na Kamberovića polju u Zenici u okviru 15. kola Premijer lige za juniore porazili domaći Čelik rezultatom 1:0.

Od prve minute gosti su diktirali tempo, protiv domaće ekipe, koja se odlučila na zatvoreniju varijantu u današnjoj utakmici.

Mreže su mirovale sve do 45. minute, a onda Luka Asentić pogađa za vodstvo gostiju 0:1.

Pokušali su domaći nogometaši da izjednače u drugom poluvremenu, ali nisu imali snage protiv veoma dobre gostujuće ekipe. Na kraju je završilo minimalnih 1:0 za Zvijezdu 09.

Nakon današnje pobjede Zvijezda je ostala u vrhu tabele, dok je Čelik ostao na 12. mjestu.

Čelik- Zvijezda-09 0:1 (Arsenić)

Čelik: Jupić, Popović, Kulovac, Durmić, Mujak, Brajlović, Bašić, Milanović, Žuna, Šuvalić i Sivac. Trener: Pavle Skočibušić.

Zvijezda-09: Milović, Bijelić, Šujić, Husić, Dojčinović, Blagojević, Parmaković, Vasiljević, Draganić, Elek i Asentić. Trener: Mladen Obrenović