Saturday, 19. August 2017.
  • :
  • :

Golom Belmina Kobilice Rudar slavio u Tešnju i zadržao prvo mjesto

U duelu TOŠK-a i Rudara slavili su gosti 0:1. Više su pokazali domaći u prvom poluvremenu, ali i Rudar je u par navrata opasno zaprijetio. Sjajne prilike za domaću momčad u prvom poluvremenu imali su Kršić i Skulić, međutim ostalo je 0:0.

U drugom poluvremeni incijativa Tešanjaca, te prilike Skulića i Lukomiraka, kao i Mrgude čiji pokušaj sjajno brani Ratko Dujković. Kada se činilo da ćemo vidjeti podjelu bodova, penal za Rudar, poslije kojeg Kobilica pogađa mrežu TOŠK-a i donosi svom timu drugu pobjedu u isto toliko odigranih kola.

NK TOŠK – FK Rudar Kakanj 0:1 (0:0)

NK TOŠK: Dizdarević, Bijedić, Hasanbašić, Hodžić, Mrguda, Kršić, Maglić, Gafurović, Lukomirak, Skulić, Suljić.

FK Rudar Kakanj: Dujković, Alić, Vehab, Kovač, Kobilica, Gačić, Musić, Čaluk, Hrvat, Topalović, Spahić.